CEDIS: Isključenja struje u petak

Zbog planiranih radova na mreži,  u petak 27. avgusta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Brskut, Kraljevac, Dubaja, Mokra, Opasanica, Han Garančića, Uvač, Tuzi Ljevorečke, Pajkov Vir, Bukumirsko jezero (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 09 do 19 sati: Širalija, Slacko i Gomilice;

– u terminu od 08 do 15 sati: ul. 18.jula, dio Donje Gorica- kolovrat, dio ul. Lješkopoljske,  Bora Tamidžića, Rista Ratkovića, Pavla Mijovića, Zlate Raičevića, Vojina Popovića Španca, Filipa Radičevića i Arhonta Petra.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Studenog.

Cetinje

– u terminu od 08 do 16 sati – Ubli Čevske.

Nikšić

– u terminu od 08 do 18 sati – dio Velimlja, Montex, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Gornje i Donje Dubočke, Bijela Vrata, Cerovačka Glavica, Zlatna Strana, Pećinovac, Krtine, Šljeme, Garevac, Baljački Do, Crni Kuk, Zanuglina, Donja i Gornja Somina;

– u terminu od 08 do 13 sati: Bršno, veći dio Ozrinića, Gračanica (Romsko Naselje), mljekara – Srna, Žirovnica, naselje Budo Tomović (Janjušević), Metalik Miljanić, Ramond i rampa Boksita (kratkotrajni prekidi u navedenom terminu);

– u terminu od 08 do 13 sati – dio Ozrinića i Pac-Polje;

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Vilusa, dio Morakova i Krstac.

Plužine

– u terminu od 08:30 do 15 sati – dio Goranska (Okrajci).

Budva

– u terminu od 10 do 14 sati: dio naselja Buljarica, Messer Tehnogas, Đurovići, Vodovod Petrovac, Radulovići, Golubovići i SLI;

– u terminu od 05 do 07 sati – kompletno područje Petrovca i Buljarice.

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati – Orahovac (centar);

– u terminu od 09 do 11 sati – Ljuta (centar) i dio prema Orahovcu.

Pljevlja

– u terminu od 10:30 do 11:30 sati: Betonjerka, dio ul. Narodne revolucije, vodovodi Pliješ i Podpliješ, Zbljevo, Komini, Vidre, Bučje, Gosteč, Zadublje, Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hodžići, Trnovice, Kalušići, Grevo, Mrzovići, Rabitlje, Živinska farma-Zabrđe, Zabrđe, Šumani, Klanica Trojica, Zenica, preduzeće Mivex-Vujanović, staklorezačka radnja Duja, pilana Dragaš i Klačar, Zeleno Borje, Delić, pilana Mišović, Podrogatac, Pauče, Šumani, Borovica, Vrbica, Lađana, Kruševo, Dragaši, Kakmuže, Monter, Vektrina rasvjeta, zgrada pogranične policije, Carinski terminal,  Radosavac, restoran Balkan, Rudnička zgrada, Klanica, ul. Oslobođenja, dio naselja Ševari i mljekara, dio ul. Podgoričke, zgrada Žitoprodukta, dio naselja Brdo, ul. Ive Lole Ribara, radionica Mat Company, naselje Bajov Potok,  postrojenje za prečišćavanje otpadnih voda, Krejino Vrelo, Pekara, naselje Židovići, Ševari, sekcija za puteve, stovarište Tanjević, kamenorezačka radnja -Rvović, otkupna stanica Spajić i Komini;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: repetitor – Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Milakovci, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Babino Brdo, Đakovići, Prisoje i Metaljka (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli i Jakupov Grob;

– u terminu od 08 do 17 sati – Potoci.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 16 sati: Kostenica, Rasovo, Kruševo, Cerovo, Donji Mojstir, Laholo, Tomaševo, Potoci, Boljanina, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac i Dupljaci;

– u terminu od 08 do 17 sati: Potkrajci, Kukulje, Livadice, Sela, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Njegnjevo, Oluja, Gubavač, Unevina, Voljavac, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Mioče, Dobrinje, Granični Prelaz, Kumanica, Franca Ušanovići, Rodijelja, Pećarska, Ziljak, Boturici, Mirojevici, Koke Hasanbegovića, Bistrica, Bistrica Nova, Dolac, Mojstir Donji, Mojstir Dornji,  Šolje, Jablanovo, Požeginja, Dobrinje , Nedakusi Lelo, Potkrajci i Vinilplast;

– u terminu od 09 do 12 sati – Loznice;

– u terminu od 12 do 15 sati – Ostrelj.

Mojkovac

– u terminu od 05 do 07 i od 16 do 18 sati – kompletno područje opštine Mojkovac;

– u terminu od 09 do 15 sati – Gojakovići;

– u terminu od 14 do 19 sati – Žari Razboj i Jakovići.

Kolašin

– u terminu od 05 do 07 i od 16 do 18 sati – kompletno područje opštine Kolašin;

– u terminu od 09 do 15 sati: Međuriječje, Rijeka Mušovića, Jezerine, Ski Centar 1600, RDC Zekova Glava, Tunel Klisura, Kos i Trebješica;

– u terminu od 08 do 15 sati: Bakovići, Moračko Trebaljevo, Rovačko Treboljevo i Sjerogošte.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Lovnica;

– u terminu od 10 do 12 sati – Ibarac (izvod Demići).

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Komorača.

Berane

– u terminu od 10 do 10:30 sati – Šip Polimlje i Šumsko (pilana).

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Jošanica, Kralje i Konjuhe;

– u terminu od 08:30 do 14:30 – Trešnjevo (kratkotrajno isključenje u navedenom terminu);

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Bojovići, Božici, Poda, Kuti, Cecuni, Jošanica, Dulipolje, Konjusi, MHE Bradavac, Gračanica, Gornje Luge, Ulotina, Zorići i dio sela Seoce.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.                                                                                                                       

Leave a Reply

@crnagoravijesti
Get it on Google Play