CEDIS: Isključenja struje u utorak

Zbog planiranih radova na mreži,  u utorak 31. avgusta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od  08 do 18 sati: dio Bioča,dio Mrka, Crkvice, Ras i Podsić (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 08 do 15 sati: Mrke, Blizna, Petrovići, Stijena Piperska, Živkovići i Raći.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Studenog.

Cetinje

– u terminu od 09:30 do 11:30 sati: Podgor, Višnjica i Građani.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Vilusa i Prage.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Goranska i Okrajci.

Bar

– u terminu od 09 do 13 sati – dio naselja Ronkule.

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati – Orahovac (centar) i Lastva Grbaljska;

– u terminu od 10 do 11 sati: Muo, Prčanj i Stoliv (kratkotrajni prekidi u navedenom terminu).

Pljevlja

– u terminu od 07:30 do 18 sati: repetitor Gradac i Vraca, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli, Milakovci, Pliješ, Skenderovina, Babino Brdo, Đakovići, Prisoje i Metaljka;

– u terminu od 08 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići i Zekavice (moguća kratkotrajna isključenja na početku i kraju radova);

– u terminu od 08 do 17 sati: Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina i Maoče.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 16 sati: Rajkovići, Pavino Polje, Rasovo, Loznice, Obrov, Strojtanica, Bogaz, Vlah, Boljanina, Zminac, repetitor ‘Kurilo’, Čoklrije, Bijeli Potok, Mahala, Pavino Polje, Grab, Kovren, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer, Zminac, Boljanina, Livadice i Laholo;

– u terminu od 09 do 11 sati – Čokrlije;

– u terminu od 12 do 15 sati – Stožer.

Kolašin

– u terminu od 08 do 16 sati – Suva Gora;

– u terminu od 08 do 15 sati: Bakovići, Ilinčići, Radigojno, Trebaljevo i Sjerogošte.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Slatina , Bistrica , Kaludra , Dobrilovina , Gostilovina i Gojakoviće.

Plav

– u terminu od 10 do 14 sati – uže gradsko jezgro (Jezerska ulica, Ribarska ul, Dom kulture, Racina ul, srednja I osnovna škola, Završ i Materizi.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Božići;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Bojovići, Božici, Poda, Kuti, Cecuni, Jošanica, Dulipolje, Konjusi, Gračanica, Gornje Luge, Ulotina i Zorići i dio sela Seoce.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Šekular.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Kujevići.

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Vusanje.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.                                                      

Leave a Reply

@crnagoravijesti
Get it on Google Play