CEDIS: Isključenja struje u srijedu

Zbog planiranih radova na mreži,  u srijedu 01. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od  09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Brskut, Kraljevac, Dubaja, Mokra Bukumirsko jezero (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu);

– u terminu od 09 do 19 sati: Opasanica, Han Garančića, Uvač, Tuzi Ljevorečke i Pajkov Vir;

– u terminu od 08 do 15 sati: Ubli, Toke, Korita, Živkovići, Prelevići, Lazorci, Bezjovo, Orahovo, Građen, Prisoje i Cvilin;

– u terminu od 09 do 16 sati – Komanski most;

– u terminu od 08 do 14 sati – dio zgrada ispod brda Ljubović u ul. 27 marta.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Komunice, privatno preduzeće Đurović u Ćuriocu i naselje oko njega.

Cetinje

– u terminu od 10 do 13 sati – Žanjev Do.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Prage, dio Kuta, Cerovica i Lastva.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14:30 sati – Kodre Dakine.

Bar

– u terminu od 09 do 09:30 sati – Bijele Poljane, Brčeli , Bukovik i Sotonići.

Budva

– u terminu od 10 do 14 sati: dio naselja Buljarica, Messer Tehnogas, Đurovići, vodovod Petrovac, Radulovići, Golubovići i SLI.

Kotor

– u terminu od 10 do 11 sati – Stari grad (područje oko Pomorskog muzeja);

– u ter10:00         12:00     Markov Rt – Jerovica

Žabljak

– u terminu od 09 do 15 sati: naselje Pećića ograde, ul. Njegoševa, ul. Žrtava fašizma, ul. Borislava Pekića, Baja Pivljanina, restorani Oro i Zlatni papagaj.

Pljevlja

– u terminu od 07:30 do 18 sati – Jakupov Grob;

– u terminu od 08 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići i Zekavice (moguća kratkotrajna isključenja na početku i kraju radova);

– u terminu od 08 do 17 sati: Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina i Maoče.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 16 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Korita, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Đalovići, Sokolovac i Dupljaci;

– u terminu od 08 do 16 sati: Rakonje, Lozna, Mahala i Pisana Jela.

Kolašin

– u terminu od 09 do 15 sati – Gornji Pažanj i Bare;

– u terminu od 10 do 14 sati – Donji Pažanj.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati – Žari-Brezovac.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Goražde.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Seošnica.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dosuđe, Kruševo, Izbjeglička naselja, Vusanje, Izvori i Martinovići.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – selo Kalica.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Poda, Anđželate i Sućeska;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Gornje Luge, Gračnica, Ulotina, Kruševo i Zoriće.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.                                      

Leave a Reply

@crnagoravijesti
Get it on Google Play