CEDIS: Isključenja struje u ponedjeljak

Zbog planiranih radova na mreži,  u ponedeljak 06. septembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 09 do 19 sati: Lijeva Rijeka, Veruša, Opasanica, Mokra i Bukumirsko jezero (kratka isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 09 do 19 sati: Brskut, Kraljevac, Dubaja, Slacko, Gomilice i Širalija;

– u terminu od 09 do 16 sati: Ubli, Živkovići, Prisoja, Prelevići, Bezjovo, Cvilin, Orahovo, Lazorci, Građen, Toke, Korita, dio Kakaricke Gore iznad kasarne Masline i Han Garančića.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Novog Sela, Savović, Velmont, dio Livada Bandića, dio Lužnice, Ćafa, Baloče, Oraovica, Crvena Paprat, Podkuk, Vučiji Studenac, Frijeska, Rupice Komanske, Laško Rele, Dolovi Komanski i Mokanje;

– u terminu od 08 do 15 sati: dio  Grlića, Bjelusi, Ćurilac, Lazine, Kopito Petrovića, Šimšić, Tomaševići, Gruda, Begovine, Gruda GSI, Zip,  Jabuke, Donji i Gornji Zagarač, Lazarev Krst, Povrhpoljina, dio Markovine i Vinarija Ravil  (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu);

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Bandića, Malenza i Đeđezi.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati – dio Goranska.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: dio Vilusa, Krstac i dio Morakova.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 12 sati: dio naselja Ulcinjskog polja kod objekta Concordie, dio grada kod poslovnice Erste banke, Kolomza, dio naselja Kodre, Pistula, Gač, Možura, Brdela, Zoganje, Briska Gora, Darza, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Kodre Dakine i Reč;

– u terminu od 09 do 18 sati – Zejnelovići.

Bar

– u terminu od 08:30 do 10:30 sati: Sotonići, Brčeli, Bukovik i Bijele Poljane.

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati: Ljuta (dio korisnika), Markov Rt –Jerovica i Orahovac (dio korisnika).

Herceg Novi

– u terminu od  08 do 14 sati: Beci, Lučići, Prijevor, Malta, Konjevići i Šćepoševići.

Pljevlja

– u terminu od 07:30 do 18 sati: repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli, Milakovci, Pliješ, repetitor Vraca, Skenderovina, Babino Brdo, Đakovići, Prisoje i Metaljka;

– u terminu od 09 do 09:30 sati: Kalušići, Klačar, Grevo, Mrzovići, Rabitlje, živinska farma – Zabrđe, Zabrđe, Šumani, Klanica Trojica, Zenica, preduzeće Mivex – Vujanović, staklorezačka radnja – Duja, Zeleno Borje, Delić, pilane Dragaš i Mišović, Podrogatac, Pauče, Borovica, Vrbica, Lađana, Kruševo, Dragaši i Kakmuže;

– u terminu od 08 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići i Zekavice (moguća kratka isključenja na početku i kraju radova);

– u terminu od 08 do 17 sati: Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina i Maoče;

– u terminu od 09 do 17 sati – Gradac i Pupovići (moguća kratka isključenja na početku i kraju radova);

– u terminu od 09 do 17 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Meljak, Višnjica i Zahum.

Žabljak

– u terminu od 09 do 18 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica i Nadgora;

– u terminu od 09 do 15 sati – Pošćenski Kraj.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 16 sati: Lijeska, Pavino Polje, Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Pali, Mijatovo Kolo, Gevčina, Jabučina, Okladi, Nikoljac, Ivanje, Boljanina i Čokrlije;

– u terminu od 09 do 15 sati – Gornja Lipnica.

Kolašin

– u terminu od 09 do 15 sati: mHE Rijeka Mušovića, Trebješica, Kos, Drijenak, Raičevine, Ski Centar 1600, repetitor ‘Zekova Glava’ i TS Klisura.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio naselja Ibarac, naselje Demiće i Honsiće.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – dio sela Velika.

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – selo Lješnica (kratkotrajna isključenja u navedenom terminu).

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – dio sela Donja Rženica;

– u terminu od od 11:30 do 12:30 sati: uže gradsko jezgro, prigradsko naselje Pešca, uključujući moguća kratkotrajna isključenja u navedenom terminu korisnika koji se napajaju sa 10kV izvoda  iz TS 35/10kVBerane 2 – Centar.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – Zoriće.

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dosuđe, Kruševo, izbjeglička naselja, Vusanje, Izvori i Martinovići.

Leave a Reply

@crnagoravijesti
Get it on Google Play