Isključenja struje u ponedjeljak

Zbog planiranih radova na mreži, u ponedjeljak 15. avgusta, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 14 sati: Dio Tološa – dio ulica: Ivangradske, Serdara Mila Vlahovića i Kotorske.

– u terminu od 08 do 15 sati: Dio Starog Aerodroma – dio ulica: Admirala Zmajevića, Radovana Zogovića, Dositeja Obradovića, Vojislava Grujića, Cara Lazara, Kraljevačke i Hajduk Veljkove.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ćurilac, Grlić, Bjelousi, Šimšić, GSI, ZIP, dio Lazina, Grude, Bandići, Malenza, Đeđezi, Jabuke, Donji Zagarač, dio Gornjeg Zagarača, Lazarev Krst, Povrhpoljina, Begovine, Zip, Begovine, Tomaševići i Kopito Petrovića (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu).

– u terminu od 08 do 15 sati: Markovići i dio Gornjeg Zagarača, Pištet – dio Gornjih Martinića i Glava Zete.

– u terminu od 08 do 18 sati: Glava Zete i dio Dobrog Polja.

Cetinje

– u terminu od 09 do 17 sati: Oćevići, Začir, Dubova, Strugari, Ceklin, Tunel Mekavac, Dobrsko Selo i Ulići (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)

– u terminu od 09 do 17 sati: Markov Do, Bokovo, Đinovići, Štitari, Kosijeri, Orašani, Mikulići i Tomići.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Vilusi.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Podprisoje, Gornja Brezna, Lug, Donja Brezna, Pilana Brezna i Pišče.

Bar

– u terminu od 09 do 14 sati: Ostros.

Kotor

– u terminu od 08 do 12 sati: Muo Ramadanovići.

– u terminu od 09 do 10 sati: Dobrota – Daošine dio iznad magistrale.

– u terminu od 09 do 12 sati: Radanovići, Pobrđe, Ukropci, Šišići, Paprati, Popova ulica.

– u terminu od 09 do 12 sati: Bigova, Jugodrvo – Čikić, Livadice- Ercegović, Radanovići do Škole, Lješevići, Kamenolom Kobra, Donja Sutvara, Vranovići, kratkotrajni prekidi u trajanju izvođenja radova.

Tivat

– u terminu od 08 do 11 sati: Češljar, Peani, Radoševići, Džorovo.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Slatina, Zabrđe, Trešnjevo, izbjegličko naselje Soko Štark I dio sela Seoce i Prisoja.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Budimlja, Mašte i dio sela Goražde.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 13 sati: Ul. Živka Žižića.

– u terminu od 09 do 16 sati: Loznice, Rasovo, Strojtanica, Boljanina, Vlah, Zminac, Pex-Impex, Repetitor ‘Kurilo’, Cerovo 2, Sokolac, Pavino polje, Gornji grad, Nikoljac i Ribarevine.

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Selišta i Mujića Rečine.

– u terminu od 08 do 16 sati: Oćiba, Benzinska pumpa, Vladoš, Lugovi, Žirci, Crkvine, Pčinja, Moračka Bistrica.

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Razboj, Žari.

– u terminu od 08 do 17 sati: Uloševina, Lojanice, Lepenac, Žari.

– u terminu od 09 do 13 sati: Lepenac.

– u terminu od 09 do 15 sati: Javorje.

– u terminu od 09 do 16 sati: Donja Polja.

Gusinje

– u terminu od 09 do 12 sati: Sela:Dosuđe, Kruševo, Izbjeglička naselja, Vusanje, Izvori i Martinovići.

Plav

– u terminu od 10:30 do 13:30 sati: Uže gradsko jezgro Plava, Dom Kulture i Sporska Hala.

Pljevlja

– u terminu od 08 do 18 sati: Repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli, Milakovci, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Đakovići, Poblaće, Babino Brdo, Prisoje, Metaljka.

– u terminu od 09 do 15 sati: Glisnica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica, Kosanica.

– u terminu od 09 do 15 sati (moguća kratka isključenja na početku i kraju radova): selo Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Gradac, Pupovići, Crnci, Leovo Brdo.

Rožaje

– u terminu od 07:30 do 18 sati: dio sela Bašča.

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Radetina, dio sela Kalače, selo Razdolje.

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati: Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Prisoje, Bosača, Vjetrena Brda, vojni objekat na Štuocu, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca, Borje.

Izvor: CEDIS

Pridruži se Telegram zajednici

Leave a Reply