Isključenja struje u utorak

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 04. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

  • u terminu od 8 do 15 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Kula Bezjovo, Cvilin, Kula Orahovo, Lazorci, Građen, Toke, Korita, Vrbica i dio Veruše.

Danilovgrad

  • u terminu od 8 do 15 sati – dio Studenog.

Cetinje

  • u terminu od 9 do 16 sati: Bata, Donji Kraj, Lješev Stup, Prediš, Pejovići, Proseni Do, Lipa, Dugi Do, Brankov Krš, Ržani Do, Grab, Zaljut, Bata, Jasen, Musta Rupa, Izvori, Tisovac i Kobilji Do.
  • u terminu od 15 do 17 sati: Šinđon, Pod Uba, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Bobija, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu);
  • u terminu od 15 do 17 sati – Drušići i Prevlaka.

Nikšić

  • u terminu od 8 do 15 sati: Somina, Gornje Dubočke i Ozrinići.
  • u terminu od 7:30 do 18 sati: Gvozdenice, Prijespa, Stubička, Dio Kličeva, Carev Most, dio Budoša, Norin, Kunak, Stubički kraj i Povija.

Plužine

  • u terminu od 8 do 15 sati – Smriječno.

Bar

  • u terminu od 9 do 14 sati – dio Ostros (centar);
  • u terminu od 8:30 do 14 sati – Oćas, GolaGlava, Bijelo Brdo i Bijeli Kamen.

Ulcinj

  • u terminu od 8 do 14:30 sati: Ćurke, Sutjel i dio naselja Pistula;
  • u terminu od 8 do 12 sati – dio naselja Ulcinjsko polje.

Bijelo Polje

  • u terminu od 9 do 16 sati: Dobrakovo, Voljavac, Orahovica, Pavino polje, Sutivan, Ravna Rijeka, Nedakusi i Stožer.

Kolašin

  • u terminu od 8 do 16 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora i Vranještica;
  • u terminu od 8 do 15 sati – Vladoš i Durutovac;
  • u terminu od 7:30 do 14:30 sati – Mujića Rečine.

Mojkovac

  • u terminu od 9 do 15 sati – Žari (Brezovac);
  • u terminu od 8 do 17 sati: Uloševina, Lojanice, Lepenac i Žari;
  • u terminu od 8 do 15 sati – Gornja Polja i Pržišta.

Pljevlja

  • u terminu od 8 do 18 sati: Repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli, Milakovci, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Đakovići, Poblaće, Babino Brdo, Prisoje i Metaljka (moguća kratka isključenja na početku i kraju radova);
  • u terminu od 9 do 17 sati: Odžak, Gradac, Pupovići, Crnci i Leovo Brdo (moguća kratka isključenja na početku i kraju radova);
  • u terminu od 9 do 17 sati: Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak i Višnjica;
  • u terminu od 9 do 16 sati – Kosanica.

Šavnik

  • u terminu od 9 do 17 sati – Krnja Jela.

Žabljak

  • u terminu od 9 do 15 sati: Milović, Razvršje, Leković, Usijek, Kovačević, Bojbaša, Motički Gaj, Motički Gaj Šarović, Stijepović CHF, Izvor, Virak, Smrčevo Brdo, Pošćenski Kraj, Pašina Voda, Kovčica, Vukodo, Kujundžić i Provalija.

Andrijevica

  • u terminu od 8:30 do 14:30 sati – Košutiće i Prisoja.
    Gusinje
  • u terminu od 9 do 14:30 sati: Dosuđe, Kruševo, izbjeglička naselja, Vusanje, Izvori, Martinovići i dio sela Velika.

Petnjica

  • u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Laze, Vrbica, Trpezi, Kalica, fabrika košulja Lavista i dio sela Radmanci.

Rožaje

  • u terminu od 9 do 14:30 sati: Bukovica (zaseok Kačari) i Razdolje.

Izvor: CEDIS

Pridruži se Telegram zajednici

Leave a Reply