Isključenja struje u utorak

Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 17. januara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Kula Bezjovo, Cvilin, Kula Orahovo, Lazorci, Građen, Toke i Korita, dio Meduna, zgrade u Ulica Blaža Jovanovića iza Vrtića Sunce.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Ždrebaonik, Međice, Gorica, Počijevka, Sige, Kruščica, Ljututuk, Jama Žarića, Farma koka, Klanica, Donje Selo, Šabov Krug, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica, Ivanj Uba, Jablan, Bzo i Studeno (kratkotrajna isključenja)

– u terminu od 08 do 15 sati: Vučica, Taraš Vojna (Ministarstvo odbrane), Donji Martinići-Kiro Radović, Prentina Glavica, Oraška Jama i Ciglana.

Cetinje

– u terminu od 100:30 do 13 sati: Podgor, Višnjica, Građani, Vinarija Ravil, Pumpe Cetinje, Ljubotinj, Utrg i Vodovod Budva (naizmjenična isključenja).

Podgorica/Tuzi

– u terminu od 08 do 15 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gureč, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Kuće Rakića, Dinoša, Selište, Prifte, Pikalje, Tergija, dio oko Cijevne, Stanaj Adžaj i Ljuljanovići.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Oštrovac, Dio Oštrovca, dio Rubeža, Vilusi i Dolovi.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati: Gornja Brezna.

Bar

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Naselje Utjeha.

– u terminu od 08 do 14 sati: Vodovodne pumpe u Orahovu (Virpazaru), sela Orahovo, Dupilo, Popratnice, Bujići, Dabovići, Komarno, Trnovo, Gađi i Šiševići, naselje Baukovo u blizini Islamskog centra

Virpazar – Grad, Boljevići i Zabes.

Ulcinj

– u terminu od 08 do 14 sati: dio bulevara Đerđ Kastrioti Skenderbeu(od kafića Avanti do stare autobuske), dio naselja Kruče pri magistrali.

– u terminu od 08 do 15 sati: Zoganje, Darza, Briska Gora, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Brdela, Repetitor Možura.

Kotor

– u terminu od 09 do 12 sati: Turist B- područje oko vile “Panonija”.

– u terminu od 09 do 14 sati: Glavatičići.

Herceg Novi

– u terminu od 04 do 06 sati: Kompletno područje opštine Herceg Novi od graničnih prelaza Debeli Brijeg i Kobila do Igala, Igalo, Topla 1, Topla 2, Topla 3.

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: djelovi Trešnjeva i Gračanice.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Beranselo, Dolac, Lužac, Buče, Vinicka, Trepča, Šekular, R.Marsenića, Lubnice, Jelovica, Kurikuće, Glavaca i Vuča, i dio sela Goražde.

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Kneževići, dio Donje Orahovice.

– u terminu od 09 do 16 sati: Sutivan, Medanovići, Strojtanica, Vrh i Voljavac.

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Rogobore, Bakovići, Ilinčić, Trebaljevo, Fabrika vode ‘Suza’, mHE Bukovica, Sjerogošte.

– u terminu od 08 do 16 sati: Ljevišta, Ulica Jagoša Simonovića (traforeon ‘Spomen dom’), Smira.

– u terminu od 08 do 17 sati: Biočinovići, Drpe, Selišta, Rijeka Mušovića, Ski-centar 1450, Paljevine.

Mojkovac

– u terminu od 08 do 15 sati: Bjelojevići, Gornja Polja i Štitarica 2.

Gusinje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dosuđe i dio Vusanja.

Petnjica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Vrbice.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Bukovica.

Izvor: CEDIS

Leave a Reply

@crnagoravijesti
Get it on Google Play