Đurović: Trobojka će se uskoro vijoriti ispred Skupštine Crne Gore

Šef poslaničkog kluba Nove srpske demokratije Dejan Đurović saopštio je tokom skupštinske rasprave da očekuje da će se u narednom periodu ispred zgrade Skupštine Crne Gore vijoriti trobojka.
Obraćajući se ministarki kulture i medija Tamari Vujović, Đurović je istakao da Crna Gora ne treba da se odriče svoje istorije i tradicije.
„Brskovo i Žabljak Crnojevića su prestonice Crne Gore, nećemo valjda da se stidimo od njih“, poručio je Đurović.
On je kazao da se, kako navodi, na isti način ne treba stidjeti ni trobojke.
„Trobojka je naša istorija, to smo mi. I nećemo se stiditi kad uskoro ispred Skupštine Crne Gore bude trobojka“, rekao je Đurović.
Poslanik NSD-a je na kraju izrazio nadu da neće biti poslanika koji će, kako je naveo, ulaziti na sporedni ulaz Skupštine zbog toga što ne žele da prolaze ispod trobojke.
Izvor: Borba
Foto: Skupština CG
