Kraj saradnje: Dejan Vukićević više nije trener Budućnosti

Dosadašnji šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Budućnost, Dejan Vukićević, danas je zajedno sa svojim pomoćnikom Draženom Milićem sporazumno raskinuo ugovor sa podgoričkim klubom.
Iskusni trener je došao u klupske prostorije kako bi završio neophodne formalnosti, nakon čega se oprostio od saradnika i zaposlenih, uz riječi zahvalnosti i poštovanja prema svima sa kojima je sarađivao tokom boravka u plavo-bijelom klubu.
Iako zvanično više nije na čelu stručnog štaba, Vukićević je istakao da Budućnost ostaje trajni dio njegove sportske priče.
„Budućnosti želim brzu konsolidaciju na svim nivoima i povratak na staze uspjeha. Uživao sam u svakom danu rada i bio maksimalno posvećen da zajedno napravimo velike stvari. Nažalost, preuzimanje ekipe usred sezone, bez mogućnosti da sprovedem selekciju igrača i pripremni period, uticali su na to da rezultati ne budu u skladu sa renomeom kluba“, kazao je Vukićević.
On se posebno zahvalio na ukazanom povjerenju i podršci tokom mandata.
„Hvala saradnicima iz stručnog štaba, igračima, zaposlenima u klubu, a naročito navijačima koji su mi od prvog dana pružali snažnu podršku. Skandiranja sa tribina su pokazala da su prepoznali moj trud i iskrenu želju da doprinesem uspjehu Budućnosti. Nasljedniku na klupi želim rezultate dostojne imena kluba, a svima kojima je Budućnost u srcu srećne praznike i uspješniju narednu godinu“, poručio je Vukićević.
Iz FK Budućnost su se zahvalili Dejanu Vukićeviću i Draženu Miliću na profesionalnom odnosu i uloženom radu, uz želje za mnogo sreće i uspjeha u nastavku karijere.
Izvor: Pobjeda
Foto: FSCG
