Nedović: Građani, Velje brdo nije fatamorgana, već realnost (VIDEO)

Poštovani građani, Velje brdo je realnost. Danas je Ministarstvo javnih radova raspisalo tender za izgradnju prvog bloka na Veljem brdu A1, odnosno prve zgrade na Veljem brdu. Prije nekoliko dana smo imali raspisan tender za izgradnju bulevara Velje brdo, a što se tiče pripremnih radova na Veljem brdu, pitanje je dana kada će biti završeni. Što znači da Velje brdo zaista nije i neće biti fatamorgana za građane Crne Gore, kazala je na Instagramu poslanica Evrope sad Jelena Nedović.

“Moram napomenuti da je velika razlika između ove Vlade i svih prethodnih vlada koje smo imali u Crnoj Gori sljedeća: Mi nikom nismo dali stan, niti poklonili bilo kojem funkcioneru stan. Ova Vlada po prvi put pravi stanove za svoje građane i to je zaista veliki iskorak imajući u vidu šta se u prehodnom periodu dešavalo, odnosno da smo imali funkcionere koji su dobili stan po povoljnim uslovima pa plaćaju stambeni kredit dobijeni 60 eura, zatim smo imali funkcionere koji su dobijeni stan preprodavali pa od toga i zarađivali novac i razne zloupotrebe i sa tom praksom se zaista prestalo”, navela je Nedović.

Izvor: Instagram