PG: Gradski autobusi će tri dana saobraćati po redu vožnje od nedjelje

Povodom 13. jula – Dana državnosti, autobusi u Podgorici će tri dana saobraćati po redu vožnje od nedjelje.

“Obavještavamo građane da će linijski prevoz putnika 13, 14. i 15. jula 2025. godine saobraćati po nedjeljnom redu vožnje”, objavili su iz Gradskog prevoza na društvenim mrežama.

Izvor: Facebook