Pucnjava u Višnjičkoj banji: Jedna žena ubijena, pet osoba ranjeno

Danas oko 14.25 sati u beogradskom naselju Višnjička banja došlo je do teškog incidenta na Slanačkom putu. U pucnjavi je ranjeno najmanje pet osoba, dok je jedna žena, nažalost, preminula od zadobijenih povreda, prenose beogradski mediji.

Jedna od ranjenih osoba nalazi se u veoma teškom stanju i hitno je prebačena u operacionu salu. Na mjesto događaja ubrzo su stigle brojne policijske jedinice koje su odmah započele uviđaj i blokirale čitav dio naselja.

Prema nezvaničnim informacijama, nekoliko naoružanih napadača izletjelo je iz bijelog kombija i počelo da puca na okupljene u jednom lokalnom objektu.

Kako mediji prenose, taj objekat često posjećuju navijačke grupe, a u trenutku pucnjave u blizini se nalazila i autobuska stanica na kojoj je bilo mnogo djece.

Policija intenzivno istražuje sve okolnosti ovog događaja i pokrenula je akciju „Vihor 3“, s ciljem što bržeg pronalaženja počinilaca i utvrđivanja motiva napada.

Izvor: Antena M

Foto: Društvene mreže