Vozio sa čak 2,74 promila, pa uhapšen

Službenici policije u Plužinama uhapsili su B.M. (35) nakon što je kontrolom utvrđeno da upravlja vozilom pod dejstvom alkohola u visokoj koncentraciji od 2,74 promila.
Kako je saopšteno iz Uprave policije, vozač je zaustavljen u mjestu Seljani na magistralnom putu Nikšić–Plužine.
Osim vožnje u alkoholisanom stanju, B.M. je sankcionisan i zbog upravljanja vozilom sa stranim registarskim oznakama, kao i zbog prekoračenja dozvoljene brzine.
Policija je zbog počinjenih prekršaja privremeno oduzela vozilo kojim je upravljao.
“Vozilo je privremeno oduzeto, a B.M. je priveden dežurnom sudiji Suda za prekršaje u Nikšiću na dalju nadležnost”, naveli su iz Uprave policije.
Protiv vozača će biti vođen odgovarajući prekršajni postupak.
Izvor: Adria
Foto: Shutterstock_ilustracija
