Dajković: Došao sam iz srpske Crne Gore, živio srpski narod, živio Vučić – predsjednik svih Srba (VIDEO)

Ima li ljepšeg načina da se dočeka Vidovdan nego da budem zajedno sa stotinama hiljada Srba iz Republike Srbije, Republike Srpske, Crne Gore, ali i cijelog regiona.

Zaista sam srećan što sam došao sa svojim saborcima iz Slobodne srpske Crne Gore da zajedno proslavimo i Vidovdan, ali i da pružimo podršku politici koju vodi predsjednik svih Srba Aleksandar Vučić, poručio je predsjednik Slobodne Crne Gore Vladislav Dajković sa današnjeg mitinga SNS-a u Beogradu.

“Srećan sam, ponosan sam i šta drugo da kažem bez da se držimo zajedno i da zajedno kažemo u glas da smo mi srećan narod jer imamo tri ognjišta i tri kuće, Beograd, Banja Luku i Podgoricu. Živio srpski narod, živio predsjednik Vučić”, kazao je Dajković.

Izvor: Instagram