Uz prijetnju nožem oteo taksisti 50 eura

Osnovno državno tužilaštvo u Bijelom Polju odredilo je zadržavanje do 72 sata M.M. nakon saslušanja zbog sumnje da je izvršio krivično djelo razbojništvo.
Kako je saopšteno iz Tužilaštva, policija je danas dostavila krivičnu prijavu protiv osumnjičenog.
Prema navodima prijave, M.M. je 25. juna 2026. godine, oko 5.05 časova, u Bijelom Polju, u taksi vozilu firme „R“, uz prijetnju nožem od vozača S.Š. oduzeo sav novac koji je imao kod sebe.
„Iz krivične prijave i priloga uz istu proizilazi da je osumnjičeni M.M, 25. juna 2026. godine, oko pet časova i pet minuta, u Bijelom Polju, u taksi vozilu firme „R“, prijetnjom da će napasti na život i tijelo oštećenog vozača „S.Š.“ uz upotrebu noža, oduzeo tuđu pokretnu stvar – sav novac u vrijednosti od 50 eura”, saopšteno je iz ODT-a.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje u trajanju do 72 sata, a postupak će biti nastavljen u skladu sa zakonom.
Izvor: Borba
Foto: Pexels_ilustracija
